Faber 2740 Plus PB X A60

Konstrukce odsavače par: pod kuchyňskou skříňku Maximální výkon odtahu (m3/h): 365 Minimální hlučnost (dB): 60 Maximální hlučnost (dB): 72 Odsávání do komína: ANO ...
3 915 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka TEshop

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 7 513 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta109 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Typ digestoře

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• vyšší výkon
    • vyšší hlučnost

elektro DVORSKÝ (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    DVORSKY.CZ

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

Tuto digestoř jsem si vybrala vzhledem k výkonu odsávání, jelikož mám velkou kuchyň a digestoř pod skříňku s vyšším výkonem, kterou bych potřebovala, žádný obchod nenabízí. Oproti původní hodně staré německé digestoři má mnohem slabší plech, špatný přístup k otvorům pro uchycení, větší hlučnost, celkově horší kvalita. Kladně hodnotím oproti jiným výrobkům možnost sklopení předního skla a dostatečné osvětlení.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Omyvatelné filtry - ručně/v myčce. Akorát mi digestoř dorazila s dvěma deskami filtrů, i když na obrázku byly tři, což ale nemá na funkci vliv.
    • Ovládání tlačítky, na předchozí jsme měli posuvný jezdec, který se hůře ovládal, takto je to mnohem příjemnější.
    • Dobře osvětlená pracovní plocha dvěma halogenkami.
    • Dobře odtahuje, zatím jsme při běžném vaření vystačili s prvním stupněm.
    • Je celkem hlučná, ale to je při této ceně daň za výkon.

S digestoří jako takovou jsme spokojeni, jen si dejte pozor od koho nakupujete. Dá se sehnat i o dost levněji jako 2. jakost kvůli sotva viditelné drobnosti, ale mně dorazil poškozený produkt v 1. jakosti za běžnou cenu.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, v případě, že Vám výrobek dorazil poškozený, kontaktujte prosím naše reklamační oddělení, které tyto záležitosti řeší. Omlouváme se za komplikace a přejeme hezké svátky.

Typ digestoře
Typ filtru
kovové
Ovládání
tlačítkové

• Konstrukce odsavače par: pod kuchyňskou skříňku
  • Maximální výkon odtahu (m3/h): 365
  • Barva: nerez, stříbrná
  • Šířka (cm): 60
  • Rozšířená záruka: -
  • Provedení výrobku: nerez
  • Podvěsný odsavač par určený k zabudování pod skříňku je v provedení nerez, bílá.
  • Nabízí vynikající poměr cena - užitná hodnota.
  • Ovládání je tlačítkové, skleněné výklopné čílko zvětšuje sací plochu digestoře.
  • Dva motory umožňují vyšší výkon výrobku.
  • Varná zóna je velmi dobře osvětlena dvěma halogenovými žárovkami.
  • Kovové kazetové filtry lze mýt v myčce na nádobí.
  • Záruka na bezchybnou funkci 5 let.

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 65.00
  • Hloubka (cm): 21.00
  • EAN: 8015139032800
  • Záruční doba: 24 měsíců
  • Odsavač par s možností recirkulace. Výkon odtahu: 365m3/h . Počet rychlostí: 3

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• vyšší výkon
    • vyšší hlučnost

elektro DVORSKÝ (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    DVORSKY.CZ

• Parádní odtah, dobré osvětlení varné desky
  • , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Dobře osvětlená pracovní plocha dvěma halogenkami.
    • Dobře odtahuje, zatím jsme při běžném vaření vystačili s prvním stupněm.
    • Je celkem hlučná, ale to je při této ceně daň za výkon.

• Výkonný
    • Hlučnější, což je daň za výkon.

Pokud chcete výkonnou podvěsnou digestoř, tak je to dobrá volba.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.

• snadná montáž

plně funkční tak, jak je uvedeno v manuálu

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.