Faber Ranch WB A60

hledala jsem rustikální tvar a našla- spokojenost
    používáme 2 měsíce - vše ok

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Pěkné
    • Ovládání, přístup. Nevím jestli cena odpovídá kvalitě. To poznám.

OK

• Příjemný vzhled.
    • Obloženo příjemným dřevem.
    • Tichý chod.
    • Poměrně vysoká cena.
    • Není vydět na ovládací spínače.

Vybral jsem si produkt jaký se mi líbil, ale ta cena ?
    Funguje jak má.
    Ovládání je moc schované.
    Nedoporučil, vysoká cena.
    Na popis a foto produktu.

Počet rychlostí
bílé
Ovládání
Mechanické

Základní informace

U odsavače par RANCH 60 cm není možnost volby tvaru obruby.

Je tam pevně daná obruba C1.

Možnost volby dřeva dub, nebo buk.

• šířka: 600 mm
  • provedení: krémově bílá (WB)
  • počet motorů: 1
  • počet rychlostí: 3
  • ovládání: posuvné ovladače
  • osvětlení: 2x40W/žárovka
  • filtr: kovový kazetový
  • výstupní průměr: 120 mm

Výkon ventilační jednotky 470 m3/hod. průměr výstupu 150/120 mm možnost recirkulace možnost uložit motor mimo kuchyni

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v GAS.cz

• spokojenost s výrobkem

hledala jsem rustikální tvar a našla- spokojenost
    používáme 2 měsíce - vše ok

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Pěkné
    • Ovládání, přístup. Nevím jestli cena odpovídá kvalitě. To poznám.

OK

• dobrý rustikální vzhled
    • velmi hlučný, na vypínače není vidět a málo odsává.Po chvilce vaření z něj kape voda zpět na sporák.

Celkový dojem velmi špatný - NEDOPORUČUJI

• Příjemný vzhled.
    • Obloženo příjemným dřevem.
    • Tichý chod.
    • Poměrně vysoká cena.
    • Není vydět na ovládací spínače.

Vybral jsem si produkt jaký se mi líbil, ale ta cena ?
    Funguje jak má.
    Ovládání je moc schované.
    Nedoporučil, vysoká cena.
    Na popis a foto produktu.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• vzhledově hezký výrobek do rustikální kuchyně za dobrou cenu ve Vašem internetovém obchodě
    • výrobek nám zásilkovým obchodem nepřišel celý-chyběy veškeré dřevěné části
    • jednání dopravce nebylo moc vstřícné

Po telefonickém nahlášení chybějících dílů,byly díly ihned dodány v následujícím možném dni-ocenila jsem rychlost a bezproblematičnost nápravy
    výrobek je hezký i účinný a cenově byl přijatelný

design
    ještě ho nemáme