Faber West HIP WB A90

bílé
Ovládání
posuvné

• , zakoupeno v SETTA

• Vzhľad. Hodí sa mi k nábytku.
    • Rýchla dodávka.
    • Príjemné vystupovanie

Mám rustikálne zariadenú kuchyňu, preto som si vybral tento produkt.Mám ho len dva týždne a zatiaľ som s ním spokojní.
    Zatiaľ nemám dôvod, aby som ho neodporučil ostatným. U nás som ho mal objednaní (iní výrobca) dva mesiace a tu mi produkt dodali do troch dní.

Počet rychlostí
Ovládání
posuvné

Základní informace

Modifikace WB A90 s nemoř.rámy

Provedení krémově bílá (WB)

Šířka (mm) 900

Komín WB

Rám horní

Sada EVJ

• , zakoupeno v SETTA

• Vzhľad. Hodí sa mi k nábytku.
    • Rýchla dodávka.
    • Príjemné vystupovanie