Amica OKC 621 T

ještě jsme digestoř nevyzkoušeli

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Hezký vzhled, dobrý výkon, pěkně svítí :-), dobrá obslužnost
    • Doporučuji koupi
    • Občas se břinku hlavou o hrany ,ale za to nemůže digestoř :-)
    • Trochu problém s údržbou nerezu, ale to prý je problém všech nerezových spotřebičů. Já zatím nic v nerezu neměla, tak mě to trochu zaskočilo. Určitě to nejsou důvody, proč si tento výrobek nekoupit

Jsem s výrobkem spokojena, velmi dobrá obsluha, doporučuji ostatním,

Barva
nerez
Ovládání
Tlačítkové

Komínová digestoř o šířce 60cm v provedení nerez. Digestoř  byla zaprojektována a vyrobena především proto, aby splňovala Vaše očekávání a zcela určitě bude součástí moderně vybavené kuchyně. Použitá v ní nejnovější konstrukční řešení a technologie zajištují vysokou funkčnost a estetiku.Tlačítkové ovládání. Perfektní přehled pod odsavačem OKC621T zajišťují halogenová světla. To ocení nejen ti, kteří vyžadují při práci v kuchyni dostatek světla, ale teké milovníci příjemné a pohodové atmosféry. Další informace o komínovém odsavači par Amica OKC 621 T naleznete ve specifikacích produktu.

• Hliníkové tukové filtry

ještě jsme digestoř nevyzkoušeli

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Hezký vzhled, dobrý výkon, pěkně svítí :-), dobrá obslužnost
    • Doporučuji koupi
    • Občas se břinku hlavou o hrany ,ale za to nemůže digestoř :-)

Jsem s výrobkem spokojena, velmi dobrá obsluha, doporučuji ostatním,

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

trochu hlučný

• Opravdu tichý chod na 1. a 2. stupeň, jsou dostačující
    • Jednoduchá montáž
    • Pěkný vzhled
    • Dobrá cena

Koupily jsme si ho kvůli příznivé ceně a modernímu vzhledu. Při používání 1. a2. stupně má tichý chod. Na normální vaření jsou tyto dva stupně dostačující. Na 3. stupeň trochu hlučnější, ale není to žádná hrůza. Když to srovnám s digestořem, který jsme měli předtím od Mory, tak je to nebe a dudy. Tento je opravdu oproti předešlému tihžší.

Líbí se nám