Candy CCE 16

nerez
Ovládání
tlačítka

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výkon,cena,vzhled a materiál auhlíkový filter.
    • trochu hlučnost a často musím měnit žárovky,

Dobrá,výkonná,levná,snadná udržba atd

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Rozumná cena za tento produkt.

• pro značku a dobrou cenu

Funkce

• Počet rychlostí: 3
  • Ovládání: tlačítka
  • Žárovky: 2 x 40 W, halogenové

Odtah do komína nebo recirkulace

Odtah do komína (mm): 150

Technické vybavení

Omyvate

3zákazníci nedoporučují produkt

• Osvětlení
    • Systém odsávání
    • Desing

Naprosto splňuje účel, bohatě stačí spustit na 1. stupeň odsávání. Osvětlení svítí jasně.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výkon,cena,vzhled a materiál auhlíkový filter.
    • trochu hlučnost a často musím měnit žárovky,

Dobrá,výkonná,levná,snadná udržba atd

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Rozumná cena za tento produkt.

• Co byste chtěla po 5 letech.Nejlepší tak zadarmo a navždy.To je ten český národ!!! Jsem snim spokojen. Jsou tam nějaké chybičky ale za ty peníze.

Doporučuji.

• dostupná cena
    • po montáži šíleně drnčely ty krásné nerezové plechy, škoda, že jsme to nakonec vyřešili a nevrátili hned
    • výrobek tohoto typu od firmy candy, který jsme zakoupili v roce 2007 (již není v nabídce, ale vypadal téměř stejně), 1 měsíc po 5 leté záruce přestal svítit (žárovkou to nebylo), za další měsíc digestoř samovolně vzplála, málem jsme vyhořeli

Výrobek od této firmy si už nekoupím

• Vzhled
    • Ovládání
    • Poměr cena × kvalita
    • Výkon
    • Recirkulace
    • Strašná údržba (první přeleštění zbarvilo nerezový povrch na některých místech do tmava - jsou vidět malé fleky)
    • Vrchní díl (komín) je hrozně "fórový" - systém montáže je opravdu dělaný jen na oko, komín je sestaven ze dvou dílů,které jsou k sobě směšně přidělané, což opravdu velmi znesnadňuje údržbu
    • - myslím, že by to měl vzít výrobce na zřetel a toto vylepšit
    • - jako každý nerezový povrch, je i tato digestoř náchylná na znečištění pouhým dotekem

Co se týče funkčnosti, jsme s digestoří velmi spokojeni, zejména oceníme recirkulaci
    Vrchní díl (komín) není konstrukčně dobře vymyšlený, ale na funkčnosti to neubírá - jde spíše o estetický nebo údržbový problém

• cena, vzhled
    • zatím nic

zatím jsem neodskoušel

• pro značku a dobrou cenu
    • mohl by být tišší

mám jej krátkou dobu a zatím jsem spokojená

• Vůbec netáhne,spíš vyfukuje než aby tahal!!!Tak nevím,v čem je chyba.

nekoupil bych si ho,mel jsem ho totiž v setu s indukční deskou a mikrovlnkou.

• vzhled , cena

ještě jsme ji nevybalili