Cata GT Plus 45

5 174 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z KupToTu.cz

Skladem • Více variantDárekZdarma95 % • 13 100 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka% Slevový kódZdarma97 % • 47 702 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta349 Kč94 % • 39 409 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč95 % • 248 449 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma100 % • 561 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč98 % • 561 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant600 Kč96 % • 656 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma1 769 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 13 832 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 4 288 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 085 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant190 Kč261 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 1 462 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 701 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 364 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka169 Kč100 % • 124 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta90 % • 1 791 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta299 Kč99 % • 8 819 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • Více variant79 Kč100 % • 665 recenzíDalší informace

ONLINESHOP.CZ

• Vysoký výkon odsávání
    • Plně vestavná digestoř
    • Cenově dostupné

Tuto digestoř jsme vybrali z důvodu, že má nadstandardně vysoký výkon odsávání (až 820 m3/h), přitom už na nejnižší stupeň (400 m3/h) odsává slušně a přesto je tichá. Digestoř je solidně zpracovaná, nic nedrnčí, ve skříňce je zcela schovaná, takže nepřekáží ani nijak nekazí design kuchyně. Jediný problém jsem zaznamenal při montáži - jedna příruba měla ulomený nýtek a digestoř nešla dostatečně upevnit. To jsem nakonec jednoduchým trikem vyřešil. Dvě halogenové žárovky jsou opravdu hodně silné a občas nepříjemně odráží světlo od sklokeramické desky, ale alespoň je do hrnců dobře vidět.

Typ digestoře
Materiál
Barva
Ovládání
Mechanické tlačítkové

Výkonná vestavná digestoř, která odsaje až 600 m3/h. Cata GL 45 Černý se vejde do 60centimentrové skříňky, odsává ve 3 režimech, je vybaven dvěma úspornými LED diodami nebo kovovými tukovými filtry, které můžete umýt v myčce.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 100 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Moje rodina už jeden má, našla jsem ho zde za nejlepší cenu.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • velmi dobré osvětlení, silné sání
    • pod stejným číslem modelu, novým designem a novým umístěním výstupního otvoru, což znamenalo změnu designu skříně.

Zařízení nevypadá jako předchozí výrobek s přesně stejným číslem modelu. Změna designu by nebyla problémem, kdyby se zároveň nepřesunul horní vývod ze zadní části do přední, takže police nad ním musela být kvůli instalaci rozříznuta. Když jsem si ho koupil, vybral jsem si na základě fotografie a čísla modelu, aby byl totožný s rozbitým produktem, ale design se změnil a jak jsem napsal, změnil se i vrchol, stejně jako zapojení. Zákaznický servis Bestmark byl velmi vstřícný, i když se nezmínil o rozdílu mezi nimi, když jsem poukázal na rozdíl v designu.

• MALÁ VELIKOST
    • VELKÝ ODTAH

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 100 recenzíDalší informace
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Velmi se mi líbí, že je v kuchyni "neviditelný".
    • Snadná manipulace.
    • Dobrý výkon.
    • Velmi hlasitý

Celkově jsem spokojen, ale mohl by být trochu tišší.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Vysoký výkon, snadná instalace.
    • Mohla by být větší, ale v této cenové relaci a barvě to byla jediná dostupná velikost. Dokumentace dodávaná s produktem je poměrně "chudá", na několik věcí jsme museli přijít sami.

Jsem s ním spokojen. Ale nechápu, proč výrobce v popisu navrhuje omezit výstup vzduchu.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Dobrá absorpce pachů, není hlučná
    • Má velká záda, takže je třeba na to dávat pozor při nasazování.

Jsem s ním spokojen

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Plně integrovatelný, dobrý výkon, přijatelná cena.
    • Ne.

Hledal jsem vestavěné zařízení.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • V mé nové kuchyni v moderním minimalistickém stylu jsem ji mohla použít jen proto, že je zcela integrovaná. Má velmi silný čisticí výkon, funguje super dobře!

Hledal jsem způsob myšlení, který je zcela v souladu s

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Instalace skrytě do nástěnné skříňky IKEA je velmi snadná, stačí pro ni vyříznout prostor pomocí dekopírovací pily.
    • Mohl by být tišší při maximálním nastavení a mít zdroj světla LED.

Tento výrobek jsem si vybrala pro jeho sací výkon a vynikající poměr ceny a kvality.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Vysoký výkon. Estetika.
    • Trochu hlasitý.

Cena , poměr technického obsahu.