Cata TF 5260

Kategorie: Výsuvné Šíře: 60 cm Barva: Nerez Upřesnění: Matná bezotisková nerez lišta (POZOR, změna oproti brožuře) Motor: 2 × 90 W Max. sací výkon: 310 m3/h Tlak pro...
3 727 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z KupToTu.cz

Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 115 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč98 % • 562 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta600 Kč96 % • 659 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta190 Kč100 % • 262 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč100 % • 665 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 935 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 512 493 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka169 Kč100 % • 124 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma97 % • 13 850 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta199 Kč99 % • 8 828 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 47 766 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč86 % • 1 792 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma31 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek600 Kč100 % • 425 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta91 Kč96 % • 469 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta152 Kč148 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 249 155 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDoplňkové službyZdarma97 % • 418 recenzíDalší informace

Ovládání
mechanické posuvné
Ikea Metod

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Není to Cata TF 5060 a nemá horní/zadní odtah.

Pozor, nezaměňujte s produktem Cata TF 5060, která měla kombinaci zadního a horního odtahu. Byla jediná a unikátní na trhu a firma Cata ji přestala vyrábět. Měli jsme ji 10 let a byli jsme s ní spokojeni ! Nepochopitelné !

• , zakoupeno v elektrocz.com

• Cena/ výkon
  • , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Je hezká, vypadá v pohodě.
    • Kupovali jsme novou, protože jsme chtěli tišší. Tato má papírově nejlepší parametry na trhu a je za dobré peníze. V reálu ale nebyl prakticky poznat rozdíl. Vrátili jsme.

Pokud kupujete novou digestoř, tak to je asi dobrá volba. Uvedené hodnoty je ale potřeba brát s rezervou. Nepochybuji, že v laboratoři se uvedená hlučnost dosáhne, ale v reálném provozu, kde záleží od spousty dalších parametrů (typ komínu, rozměr a charakter hadice, uchycení atd) se prostě tato fantastická hladina hlučnosti neprokázala. Papírově je uvedeno "54", my jsme měli starou "69" a rozdíl byl minimální (přitom dB škála je navíc logaritmická, ale žádné násobné rozdíly se nekonaly). Je potřeba mít realistické očekávání..

Typ digestoře
Ikea Metod

Kategorie: Výsuvné
Šíře: 60 cm
Barva: Nerez
Upřesnění: Matná bezotisková nerez lišta (POZOR, změna oproti brožuře)
Motor: 2 × 90 W
Max. sací výkon: 310 m3/h
Tlak pro měření výkonu dle EN: 15 Pa
Hlučnost Lw (hl. ak. výkonu) – min.: 60 dB(A)
Max. tlak: 255 Pa
Počet rychlostí: 3
Ovládání: Mechanické posuvné
Osvětlení: Žárovkové 2 × 40 W
Směr odtahu: Horní odtah
Průměr odtahu: 120 mm
Tukové filtry: Kazetové sendvičové kovové
Recirkulace: Ano
Tukové filtry lze mýt v myčce: Ano
Energetická třída: F
Min. výška nad elektrickou deskou: 650mm
Min. výška nad plynovou deskou: 750mm

Vestavná, 60 cm, matná bezotisková nerez lišta, 2 motory 90 W, 3 rychlosti, 310 m3/h (15 Pa), max. tlak 255 Pa, max. hlučnost Lw 66 dB(A)
Recirkulační režim u vestavných digestoří: Digestoř se osadí uhlíkovým pachovým filtrem. Přefiltrovaný vzduch se z digestoře odvádí obdobně jako u odtahového režimu trubkou, která prochází celou skříňkou. Tato trubka však neústí kolenem do zdi, ale nad skříňku, kde ji doporučujeme zakončit mřížkou.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Není to Cata TF 5060 a nemá horní/zadní odtah.

• , zakoupeno v elektrocz.com

• Cena/ výkon
  • , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Je hezká, vypadá v pohodě.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Je mnohem tichší než předcházejicí odsávač.
    • Nic.
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• Výkon
    • Oproti minulému modelu jsou ovládací prvky ze spodní strany výsuvné části odsavače.
    • V dodávce jsem nenašel montážní návod

Celkově spokojen

• , zakoupeno v Stolařský-eshop

• Používáme ji velmi krátce, ale vypadá to že, v poměru k základní ceně funguje dobře a splnila naše očekávání.
    • Ještě se prodraží nákupem dvou filtrů a nutností dokoupit rouru k odvodu vzduchu i v případě recyrkulace. (Vzhledem k tomu, že je nutné mít tento odvod v obou režimech, měla být součástí balení)

Bylo by fajn, kdyby při odbjednávce byla nabídnuta možnost objednání uhlíkových filtrů. (stejně jako u dřezů je nabídka vyvrtání otvoru na baterii)

• výborné zboží
    • ...

Teto produkt mi byl doporučen, jsem ráda že ho mám
    funguje perfektně a jsem spokojená
    doporučuji všem
    super ovládání

• , zakoupeno v Luxusni-elektro.eu

• nenapadnyý, zasouvací
    • dost hlučný, ale to je asi dano výkonem

objednala bych znova

• , zakoupeno v Luxusni-elektro.eu

• Spokojenost se vzhledem i výkonem.
    • Oproti typu TF 2003 má předvrtané otvory pro instalaci do skříňky v podstatně zcela na kraji, takže to značně komplikuje zabudování.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• výkon, osvětlení, vzhled. kovové filtry lze mýt v myčce. dvoumotorová !!!
    • vzhled digestoře se liší od obrázku, vypadá jako typ 2003, mají to tak ale všichni na netu, obrázek-skutečnost (nový design).

značku Cata rozhodně doporučuji, doporučuji i typ 5260 - často prodávaná-oblíbená. Vybrat rozhodně dvoumotorovou digestoř, je mnohem lepší než jednomotorová se stejnými parametry.