Zanussi ZHT 630 X

Ovládání
mechanické-knoflíkové

Snadné používání

• , zakoupeno v MALL.CZ

museli jsme bohužel vrátit,nevyhovoval nám vývod do komína byl jen uprostřed a mi potřebovali boční velmi mi mne to mrzí

• , zakoupeno v Eberry.cz

Technické parametry:

Typ instalace: Tradiční, šířka 60 cm
Počet rychlostí: 3
Výkon při max./min. otáčkách: 170/100 m3/h
Hladina hluku (max/min): 59/50 dB(A)
Posuvný ovladač pro 3 rychlosti
Možné nastavení odvádění vzduchu nebo recirkulace vzduchu
Typ a počet osvětlení: Halogen bulb, 1×

Hlučnost recirkulace min. (dB(A)): 49,
Typ filtrace: Papírový,
Filtry: 1,

Rozměry: Šířka (mm): 598, Hloubka (mm): 482

Recirkulace vzduchu je nastavení odsavače, kdy není vzduch odváděn mimo místnost.
Vzduch je zbavován mastných par, případně pachu a vrací se zpět do místnosti.
K odstraňování pachu je třeba instalovat uhlíkový filtr, který není součástí balení.

Snadná instalace
Tento vestavný odsavač se jednoduše instaluje, můžete mít tedy snadno a rychle kuchyň bez nepříjemných výparů.

Snadno nastavitelný výkon
Snadné nastavení výkonu díky jednoduchému posuvníkovému ovládání

Snadné používání

• cena a vzhled
    • - chybějící krytka na komínovou zdířku
    • - zmatený manuál

Zboží jsem zakoupil na digiboss.cz, po rozbalení jsem zjistil, že chybí jedna ze dvou krytek na komínovou zdířku - nezbytné pro režim recirkulace. Vyrozuměl jsem reklamační oddělení a čekám na odpověď. Jinak je digestoř vzhledově pěkná, funkčnost zatím nemohu hodnotit. Manuál působí velice zmatečně, částečně i tím, že kombinuje 3 typy digestoře. Počet přiložených šroubů a hmoždinek však neodpovídá ani jednomu typu. Zmíněný obchod měl zatím velmi korektní jednání, takže doufám v pozitivní vyřízení reklamace, abych se mohl vrhnout na testování funkce.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v Eberry.cz

• nesrozumitelný návod
  • , zakoupeno v Electro World

• , zakoupeno v Electro World

• cena,rekuperace
    • není kompletní nerez,je černá a pouze přední nerez část

Dobrý poměr cena x výkon

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• dobrá cena

spokojen

postačuje mému požadavku

• , zakoupeno v Alza.cz

SUPER

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Krásné a moderně vypadá, super se na tom vaří.
    • Nic.

Doporučuji!